About me.

Cześć,

Jak się masz?

Mam na imię Patrycja. Prowadzę bloga Let’s find the Inspiration od 2013 roku. Przeszedł on już wiele zmian, zupełnie tak jak moje życie i moje spojrzenie na wiele spraw. Po dwóch latach, zdecydowałam się na przeniesienie z Blogspota na WordPress.

Opisać tego bloga w kilku słowach ? Byłoby to nie lada wyzwanie ! Z założenia miał on składać się z inspiracji i chciałam przekazać choć małą część siebie.

Jeśli to czytasz, to wiedz, że bardzo mnie to cieszy. Jeśli masz jakieś uwagi, daj znać: letsfindtheinspiration@gmail.com. Jeśli uważasz, że treść, która się tu znajduje jest wartościowa i ci się podoba, zapraszam, do polubienia mojego fanpage’a na facebooku i profilu instagram: @lets_find_the_inspiration.


Hi.

How are you ?

My name is Patrycja and I’m from Poland. I’m running a blog called Let’s find the Inpsiration since 2013. It went through many changes, just like my life and my point of view on many things. After two years I decided to move from Blogspot to WordPress.

Describing this blog in a few words ? That would be a challenge! I wanted it to be a place that consists of inspirational stories, photos and music and I also wanted to share a little part of myself.

If you are reading this right now, I want you to know that it makes me happy. If you have any thoughts, please let me know !  e-mail: letsfindtheinspiration@gmail.com
If you think that the content created in here is valuable and you like it, feel free to follow my fanpage on facebook and instagram profile (@lets_find_the_inspiration).

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s