Sunday, pretty Sunday…

Jak to jest z kontaktami między ludźmi, że z niektórymi po chwili czujemy się swobodnie jak z bliską siostrą, a z innymi pomimo starań czujemy się strasznie oficjalnie i sztywno ? 
Czasem zdarza mi się, że choć bardzo lubię swoją koleżankę i nie uważam jej za złą osobę, nie mogę złapać z nią dobrego kontaktu. Pomimo wielu starań – nic. 

Czy chemia pomiędzy ludźmi tyczy się też przyjaźni ? Ale nie mówię tu o chemii, o flircie, o seksualności. Ale o dogadywaniu się dobrze i spędzaniu dużo czasu z przyjaciółmi.

Każdy z nas kieruje się swoimi indywidualnymi kryteriami, jeśli chodzi o dobieranie osoby, której zaczyna ufać. Ale jestem ciekawa czy częściej jest to świadomy wybór czy może nie ?

Kobiety są trudnymi do zrozumienia osobnikami. Mężczyźni również, ale ich świata nie znam aż tak dobrze. Kobiety bywają bardzo zawistne i złośliwe. Jednocześnie potrafią kochać i nienawidzić. Dlaczego pomimo szczerych chęci jest pomiędzy nami dystans ? Może zazdrość do której nie chcemy się przyznać ? Cóż… Tak to już chyba musi być. 

                                                                                                                                            
Tak z innej półki, chciałabym podzielić się z Wami zdjęciami z wczoraj. Martwiłam się, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jednak krzesło, 3 pudła i lusterko są dobrymi pomocnikami :)

Advertisements

4 thoughts on “Sunday, pretty Sunday…

 1. często się nad tym zastawiam, dlaczego tak jest że przy niektórych otwieramy się od razu a przy niektórych późno albo nawet nigdy :/
  świetnie to wszystko ujęłaś :)
  jesteś taka ładna, zazdroszczę :)
  zapraszam do nas:
  world-of-crazy-sisters.blogspot.com/

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s